![Εύη Βατίδου | Πήγε στη λαϊκή με κάρτα - «Δεν ήξερα ότι έπρεπε να έχουμε μετρητά» «Δεν πηγαίνω στη λαϊκή, έχω συνηθίσει και πηγαίνω στο super market και ό,τι είναι μου το φέρνει η μαμά» ανέφερε η Εύη Βατίδου, η οποία πήγε στη λαϊκή αγορά με κάρτα και ανέφερε ότι «δεν ήξερα ότι πρέπει να έχω μετρητά» - Αρνήθηκε να αγοράσει κοσμήματα](https://archive.klik.gr/uploads_image/2018/09/21/p1cnutkr8314g5f1h14831abu1k7g12_{size}.jpg)
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...
Εύη Βατίδου | Πήγε στη λαϊκή με κάρτα - «Δεν ήξερα ότι έπρεπε να έχουμε μετρητά»...
«Δεν πηγαίνω στη λαϊκή, έχω συνηθίσει και πηγαίνω στο super market και ό,τι είναι μου το φέρνει η μαμά» ανέφερε η Εύη Βατίδου, η οποία πήγε στη λαϊκή αγορά με κάρτα και ανέφερε ότι «δεν ήξερα ότι πρέπει να έχω μετρητά» - Αρνήθηκε να αγοράσει κοσμήματα
![editor at large](https://archive.klik.gr/uploads_image/2021/03/02/p1evplhrpb12o45qc137orbm1n7i1_150x150.jpg)
editor at large
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...
Εύη Βατίδου | Πήγε στη λαϊκή με κάρτα - «Δεν ήξερα...
«Δεν πηγαίνω στη λαϊκή, έχω συνηθίσει και πηγαίνω στο super market και ό,τι είναι μου το φέρνει η μαμά» ανέφερε η Εύη Βατίδου, η οποία πήγε στη λαϊκή αγορά με κάρτα και ανέφερε ότι «δεν ήξερα ότι πρέπει να έχω μετρητά» - Αρνήθηκε να αγοράσει κοσμήματα
![editor at large](https://archive.klik.gr/uploads_image/2021/03/02/p1evplhrpb12o45qc137orbm1n7i1_150x150.jpg)
editor at large